szpilki damskie na fotelu przy bukiecie kwiatów i książce

Szpilki damskie w najbardziej kobiecych kolorach na lato – nasze top 5

Szpilki damskie, czyli obuwie, które trzeba mieć w szafie minimum jedną parę. Szpilki to buty by nosić je m.in. na wykwintne okazje, czyli na uroczystości rodzinne, biznesowe spotkania, na randkę i….kiedy masz tylko na to ochotę! To Ty decydujesz w końcu jak i kiedy chcesz nosić się ultra kobieco!

Szpilki damskie w kobiecych kolorach? Wiele kobiet mogłoby kwestionować jaki kolor może być uznawany za najbardziej kobiecy, ale w tym artykule sugerujemy się normą w naszej kulturze. Niezaprzeczalnym faktem, że najbardziej kobiecymi kolorami w garderobie będą: róż, fiolet i czerwień i wszystkie ich odmiany. Jeśli szukasz szpilek w najbardziej kobiecych kolorach to znajdziesz na pewno poniższe modele w sklepie ZOiO pod adresem https://zoio.pl/obuwie/szpilki.

TOP 5 szpilek damskich w najbardziej kobiecych kolorach
Czerwone szpilki damskie

czerwone szpilki na wysokim i cienkim obcasieNa pierwszym i królewskim miejscu będą na naszej liście zajmować szpilki na wysokim obcasie w najbardziej pożądanym kolorze, czyli w czerwieni. Czerwone szpilki ze względu na swój kolor, są uważane za najbardziej seksowne, a przez to są najczęściej wyszukiwanym kolorem wśród obuwia zaraz po czerni. Z tego też powodu nie mogły nie znaleźć się na naszej liście ;-) Powyższy model możesz znaleźć bezpośrednio w sklepie ZOiO.

Szpilki w kolorze fuksji

szpilki na cienkim i wysokim obcasie w kolorze fuksji postawione bokiemFuksja, czyli odcień koloru pośredniczący między różem a fioletem, jest jednym z najbardziej feministycznym odcieniem wśród najbardziej popularnych kolorów obuwia. Jest idealną opcją jeśli nie chcesz wybrać zbyt ciemnych szpilek w kolorze fioletu (np. śliwkowego, oberżyny), ale także nie jest zbyt przesłodzonym kolorem idącym w kierunku różu (np. milenijnego różu, majtkowego i in.).

Malinowe szpilki damskie

szpilki w kolorze malinowym postawione na ukosMalinowe szpilki są obecnie jednym z najbardziej wyszukiwanych kolorów wśród szpilek, zaraz obok zbliżonego, ale mniej znanego odcienia czerwieni – aramantowego. Malinowe szpilki łatwiej jest znaleźć w sklepach obuwniczych i na pewno nie jest tak trudno go połączyć z innymi odcieniami ubrań. Poza klasyczną czernią i bielą warto łączyć go z modnym błękitnym, ciemnym fioletem a także ciekawie wygląda przy kolorze beżu i cielistym.

Fioletowe szpilki

szpilka w kolorze fioletowym typu cut out zawiązywana na kostkę na wysokiej i cienkiej szpilceFioletowe szpilki to ultra hit roku 2018. Wśród rządzącym na rynku ultra fiolecie, lecz za to wyjątkowo rzadko pojawiającego się w jakichkolwiek produktach ubraniowych lub obuwniczych. Fioletowe szpilki bardzo łatwo łączyć z kolorem limonkowym, ale także z cytrynową żółcią i czerwienią.

Pudrowy róż szpilki damskie

szpilka z falbaną w kolorze pudrowym różu na obcasie do 8 cm postawiona bokiemKolejny bardzo popularny kolor na liście bez którego nie można było obejść się na niniejszej liście. Szpilki w pudrowym różu są najbardziej dziewczęcym i lekkim kolorem z ww. Poprzez swój odcień potrafią odmłodzić. W ciepłej barwie pasuje do typów urody jak wiosna, w chłodnej natomiast idealnie pasuje do typu urody lata.