Stroje jednoczęściowe – najpopularniejsze fasony na lato 2018

Stroje jednoczęściowe na lato są w tym roku niezwykle popularne w tym roku. Co więcej, są także najwygodniejszym modelem wśród kostiumów kąpielowych. Tuszuje on wszelkie niedoskonałości. Jeśli jesteś zainteresowana by poznać nietypowe i modne fasony to koniecznie zajrzyj w dalszą część artykułu!

Stroje jednoczęściowe to nieodłączny element lata i wakacji nad wodą. Nawet jeśli nie bierzesz urlopu na ten rok lub specyficznie na lato, to i tak warto sprawić sobie nowy kostium i wybrać się na lokalny basen lub pływalnię. Nie warto w końcu rezygnować z możliwości pływania w upalne dni, tylko z tego względu, że nie zawsze można uzyskać urlop w odpowiednie i chciane dni na wakacje.

Stroje jednoczęściowe – fasony, które są warte uwagi

Strój jednoczęściowy ze sznurowaniami

kobieta w stroju kapielowym basenie pływająca wśród kwiatówStrój jednoczęściowy sznurowany to taki, który ma wiele małych wiązań w różnych miejscach kostiumu. Najczęściej jednak wiązania występują w postaci sznurowadeł w miejscu dekoltu. Sznurowania w takim miejscu mogą spowodować zwrócenie uwagi otoczenia na te okolice ciała.
Bardzo ciekawymi rodzajami tego fasonu są także stroje kąpielowe, które mają wiązania po bokach ciała. Są to jednak stroje na które należy uważać. Tego typu fason może jedynie odkryć dodatkowe kilogramy i tłuszczyk w przypadku dziewczyn, które nie są o typie ciała petite, czyli o dziewczęcym typie ciała. Dla klepsydr natomiast jest to natomiast idealny typ kostiumu kąpielowego – podkreśli on jeszcze bardziej kobiecą talię.

Kostium kąpielowy z ażurowym wzorem

Ażurowy wzór w kostiumie kąpielowym jest natomiast niezwykle eleganckim wzorem występującym w strojach kąpielowych. Ażurowy wzór w stroju to przede wszystkim kostium, który jest związany z trendem laser cut, ale także jest niezwykle subtelny. Ażurowe wzory wycięte w kostiumie wyglądają niezwykle kobieco i subtelnie przy ciemniejszych strojach – granatowych, czarnych, a także brązowych i ciemnoszarych. Taki kolor kostiumu jedynie wyeksponuje bardziej nacięty wzór. Jest to idealny kostium dla kobiet dojrzałych, a także dla kobiet, które preferują kobiece i delikatne wzory.

Strój jednoczęściowy z wycięciami

pływająca w basenie kobieta w białym stroju kąpielowymStroje jednoczęściowe z wycięciami to ultra hity sezonu letniego. Czy to utrzymane jedynie cienkimi paseczkami czy zupełnie wycięte w określony wzór – wszystkie w tym typie są niezwykle modne! Wycięcia podkreślają jedynie seksapil i zmysłowość. Wspaniale prezentują się w bezchmurnym dniu na zewnątrz. Jedynie na co należy uważać to to, że nie każda sylwetka może, niestety, wyglądać w nim najlepiej.

Strój jednoczęściowy we wzory

Strój kąpielowy we wzory to modny element ubioru plażowego. Nie tyle, że potrafi ukryć niedoskonałości figury znacznie lepiej niż ww. modele, ale także jest kolorowy i na pewno nie jest on nudny! Strój kąpielowy w modny wzór to na pewno kostium kąpielowy w kwiaty, pasy, kraty, a także we wzory etniczne. Warto jeden w takie nietypowe wzory mieć w szafie! W końcu moda nie musi być wcale nudna ;-)