chowsty kolczyki białe na uchu kobiety

Chwosty kolczyki – jakie trendy pasują do ubioru damskiego?

Chwosty KOLCZYKI to długie, wiszące kolczyki na styk z dużą ilością frędzli. Poza łączeniem ich z innymi frędzlami w ubiorze są one świetnym trendem z którego warto skorzystać, bo podkreśla smukłość i długość szyi. Nadaje dodatkowy aspekt kobiecości do stroju. Jak jednak dobrać do nich inne trendy poza frędzelkami? Sprawdź!

Chwosty kolczyki są trendem letnim na rok 2018 i świetnie nadają się do większości stylizacji. Szczególnie pięknie przedstawiają się wieczorem przy sukience maxi na eleganckie wyjścia, np. do opery i teatru. Idealne na randkę. Wspaniale także przedstawiają się za dnia do letniego, kobiecego wizerunku w zwiewnej sukience i na wysokich szpilkach.

chwosty kolczyki na książkach
Czerwone, czarne, fioletowe i granatowe chwosty KOLCZYKI

Idealne na wieczorne stylizacje i do podkreślenia kontrastu w image’u. Niesamowicie dobrze przedstawiają się wieczorem na ww. okolicznościach. Najlepiej prezentujące się na randkę. Te kolory najlepiej wyglądają przy biżuterii i dodatkach z okuciami i wstawkami z srebrem i złotym. Wybierz wtedy minimalistyczną biżuterię – szczególnie długie, proste i drobne naszyjniki, które wspaniale pasują do bluzek i sukienek z głębokim dekoltem.

Wspaniale łączą się z trendem siateczki, koronki oraz z wszystkimi bluzkami i sukienkami wiązanymi (np. na szyi).

Limetkowe, błękitne, żółte i białe chwosty

Świetnie pasują na słoneczny, letni dzień ze stylizacjami z jeansem i denim (np. kurtką jeansową i spodniami jeansowymi). Bardzo dobrze wyglądają w zestawie z jasnymi spodniami materiałowymi z wysokim stanem. Bardzo dobre pasują z bluzkami, które mają falbany lub falbanki. Bardzo dobrze sprawdzą się z fasonem modnych bluzek hiszpanek, które odsłaniają ramiona.

Wszelkie neonowe chwosty dobrze sprawdzają się z trendem plastikowych torebek, butów oraz ubrań z plastikowymi wstawkami.

żółte kolczyki chwosty na uchu
Chwosty w kolorze ziemistym – khaki, brąz, beż, ecru

Chwosty kolczyki bardzo ładnie komponują się z ubraniami w stylu safari, ale także z modą damską przedstawiającą wzory zwierzęce (panterkę, zebrę, żyrafę etc). Bardzo dobrze pasować będą do bluzek i sukienek z koronką, gipurą, a także z koronką laser cut.

Chwosty złote, kremowe, srebrne i jasnoszare

Bardzo ładnie pasują do wszystkich ubrań przetykanych złotą lub srebrną nitką. Wspaniale mogą komponować się z dżetami lub ćwiekami z którychś z ww. kolorów. Najlepiej jednak pasują do metalicznych butów. Jeśli masz złote chwosty – dobierz również wtedy sandały na słupku w złotym kolorze.