Rajstopy w panterkę — jak nosić?

Rajstopy w panterkę to na pewno nietuzinkowy dodatek do damskiej garderoby. Z pewnością zwracają na siebie uwagę całego otoczenia. Jednak nie łatwo jest je zestawić z innymi elementami ubioru w stylu casual.

Rajstopy w panterkę to kolejny hit modowy, który będzie rządzić wiosną 2019. Nawiązuje on do trwającego trendu na noszenie odzieży w princie zwierzęcym. Jest to nietypowy dodatek, który na pewno urozmaici wizerunek. Sugerujemy jednak, żeby zakładać tego typu bieliznę głównie na wieczór.
Warto podkreślić, że u przesadne zdobienia i akcesoria, w stylizacji z rajstopami w panterkę, nie są wskazane. Zachowanie minimalizmu będzie w tym wypadku najlepszym, ale także uniwersalnym wyborem do każdego image’u.

Rajstopy w panterkę — jakie wybrać?

kobiece nogi w rajstopach w panterkę
Rajstopy w panterkę występują w różnych wzorach.

Istnieje wiele modeli rajstop w panterkę. Wśród nich można wyróżnić głównie dwa typy bielizny. Są to damskie rajstopy z wyraźnie zaznaczonym wzorem panterki oraz ciemne rajstopy z wytłoczonym printem. Oba rodzaje są nie tylko nietypowe, ale także bardzo modne w tym roku.

Rajstopy z wyrazistym wzorem będą odpowiednie dla pań o szczupłych nogach. Taki rodzaj bielizny damskiej, nie tylko podkreśli kobiecy wizerunek, ale także urozmaici wygląd. Taki element szafy z pewnością mogą nosić go kobiety, które lubią eksperymentować z modą i nie boją się odważnych stylizacji.

Ciemne rajstopy z wzorem panterki są świetne dla kobiet o tęższych nogach. Taki motyw w ciemnym kolorze skutecznie wyszczupli i wydłuży optycznie większą łydkę. Damskie rajstopy o takim motywie mogą także nosić panie, które nie lubią zbyt krzykliwych wzorów. Taki rodzaj rajstop polubią też kobiety, które preferują elegancki wygląd.

Rajstopy w panterkę — co czego zakładać?

Bardzo dobrym sposobem jest zestawianie takich rajstop z jednolitym ubraniem. W tym przypadku najlepszym połączeniem będzie dobranie ubrań basicowych w kolorze czerni i ciemnego brązu. Świetnie będzie można zestawić ze sobą czarne ubrania np. czarną spódnicę i marynarkę do rajstop w panterkę. Warto jednak dodać, że zestawiając ten typ rajstop, należy wybierać odzież wykonaną z matowego materiału, np. weluru, gładkiego jedwabiu etc.

Równie dobrze wyglądać one będą z odzieżą wykonaną z jeansu lub z denim. Radzimy jednak z naszej strony, by wybierać spódnice lub sukienki z ciemnego materiału — najlepiej wchodzące w kolor ciemnego granatu. Jasne jeansowe spódnice (np. błękitne) lub dżinsowe z tzw. efektem acid wash, nie będą w tym wypadku dobrym wyborem. Taki rodzaj zestawienia spowoduje, że cała stylizacja będzie wyglądać tandetnie.